Nowość
Samsung szybka ładowarka bezprzewodowa do smartwatchy Samsung Galaxy Watch 3 / 4 / 5, Galaxy Active / Active 2 czarna (EP-OR900B Zobacz większe

Samsung szybka ładowarka bezprzewodowa do smartwatchy Samsung Galaxy Watch 3 / 4 / 5, Galaxy Active / Active 2 czarna (EP-OR900B

123,99 złbrutto

8806094625110

Ładowarki i power banki

Samsung szybka ładowarka bezprzewodowa do smartwatchy Samsung Galaxy Watch 3 / 4 / 5, Galaxy Active / Active 2 (9W/4.5W) czarna (EP-OR900BBEGWW)

Prosty sposób na wzmocnienie baterii
Całkowicie nowa bezprzewodowa ładowarka do zegarków z serii Galaxy Watch 4 i 5 została wyposażona w port USB-C, aby naładować baterię tak szybko jak to tylko możliwe. Po prostu połóż swój Galaxy Watch płasko, a ładowarka magnetycznie zatrzaśnie go na miejscu, a następnie zajmie się resztą.

Na miejsca, gotowi, ładuj!
Twój zegarek jest Twoim towarzyszem przez cały dzień i całą noc. Teraz już nie musi być ściągany z Twojego nadgarstka na długo! Naładuj baterię do 45%* w zaledwie 30 minut dzięki infrastrukturze szybkiego ładowania, która obsługuje parametry ładowania na poziomie 5V/2A oraz PD.
*szybkie ładowanie bezprzewodowe dotyczy zegarków z serii Galaxy Watch 5 i nowszych (9W).

Szeroka kompatybilność
Ładowarka jest przeznaczona do zasilania baterii zegarków z serii Galaxy Active, Galaxy Active 2, Galaxy Watch 3, Galaxy Watch 4, Galaxy Watch 5 i nowszych!

Typ opakowaniaPudełko
Typ złączaUSB Typ C (męski)
Kolor wiodącyCzarny
Maksymalne obciążenie (W)4,5, 9
Standard szybkiego ładowaniaUSB Power Delivery
Rodzaj ładowarkiBezprzewodowa

© 2019 Leniwcuj.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: PS Design