Transmitery 

 • Przenośny adapter bluetooth pozwala na update urządzenia USB (np. komputera) o obsługę transmisji standardu Bluetooth. Dodatkowo pozwala na transmisję muzyki ze smartfonu, tabletu, czy innego urządzenia wspierającego technologię Bluetooth na urządzenia (głośniki, słuchawki, car-audio) posiadające złącze (AUX) jack 3,5 mm. Dobrze współpracuje z...

  Bluetooth

  26,99 zł 27,00 zł
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Przedmiotem aukcji jest fabrycznie nowy Transmiter FM do samochodów. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz słuchać muzyki wystarczy, że całą swoją bibliotekę muzyczną, umieścisz na nośniku tj. Karta SD czy Pendrive, a transmiter przekaże sygnał do radia w Twoim samochodzie. Możesz również transmitować muzykę za pomocą Bluetooth. Posłużyć może również...

  Transmitery

  47,99 zł 48,00 zł
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Transmiter FM jest urządzeniem umożliwiającym odtwarzanie w samochodzie muzyki z pamięci przenośnych i odtwarzaczy multimedialnych, poprzez fale radiowe. Zasilane jest przez podłączenie do gniazda zapalniczki. Nowoczesny Transmiter FM z wyświetlaczem LED to połączenie wszystkich najważniejszych funkcji w jednym urządzeniu.

  Transmitery

  34,99 zł 35,00 zł
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Nie masz w samochodzie odtwarzacza mp3 czy też odtwarzacza CD? Chciałbyś posłuchać ulubionej muzyki w samochodzie bezpośrednio z pendrive'a, karty SD, palmtopa, laptopa, discmana, iPoda, odtwarzacza MP3 lub MP4, discmana itp? Transmiter MP3 rozwiąże Twój problem!

  Transmitery

  14,99 zł 15,00 zł
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Do czego służy transmiter? Nie masz w samochodzie odtwarzacza mp3 czy też odtwarzacza CD? Chciałbyś posłuchać ulubionej muzyki w samochodzie bezpośrednio z pendrive'a, karty SD, palmtopa, laptopa, discmana, iPoda, odtwarzacza MP3 lub MP4, discmana itp? Transmiter MP3 rozwiąże Twój problem!

  Transmitery

  13,99 zł 14,00 zł
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Transmiter FM umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku drogą radiową z telefonów, tabletów lub innych urządzeń audio na odbiornik FM. Produkt idealny dla wszystkich, którzy nie posiadają w samochodzie odtwarzacza obsługującego pliki MP3. Transmiter FM pozwala przesyłać dźwięk z karty SD lub przenośnej pamięci USB.

  Transmitery

  17,99 zł 18,00 zł
  Obniżka!
  Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

© 2019 Leniwcuj.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: PS Design