Kategorie

Okulary VR 

 • Okulary Forever VRB-100 pozwalają przenieść się w świat wirtualnej rzeczywistości. Za ich pomocą zamienisz obraz z telefonu na trójwymiarowy!  Łatwe w użyciu – wystarczy ściągnąć na telefon odpowiednią grę, video czy aplikację, włożyć urządzenie do środka okularów i cieszyć się niezwykłymi przeżyciami 3D! Urządzenie idealnie dopasowuje się do głowy,...

  Okulary VR

  59,99 zł 60,00 zł
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Setty Okulary 3D VR BOX odkryj świat wirtualnej rzeczywistości w swoim smartphonie. Do pełnego działania wymagane jest urządzenie o maksymalnej przekątnej 5,5’ wyposażone w żyroskop i dedykowana aplikacja obsługująca tryb VR. Dzięki okularom VR 3D możesz zamienić zwykły telefon w narzędzie dające niezapomniane przeżycia.

  Okulary VR

  29,99 zł 30,00 zł
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Setty Okulary 3D VR CASE odkryj świat wirtualnej rzeczywistości w swoim smartphonie. Do pełnego działania wymagane jest urządzenie o maksymalnej przekątnej 5,5’ wyposażone w żyroskop i dedykowana aplikacja obsługująca tryb VR. Dzięki okularom VR 3D możesz zamienić zwykły telefon w narzędzie dające niezapomniane przeżycia.

  Okulary VR

  29,99 zł 30,00 zł
  Obniżka!
  Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

© 2019 Leniwcuj.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: PS Design