Przewodowe 

 • Wyjątkowy a jednocześnie uniwersalny uchwyt do selfie z przyciskiem wyzwalacza kompatybilny z Android oraz iOS. Nasze selfie sticki są dostępne w kolorach: Czarny Pomarańczowy Niebieski Wybrany kolor proszę wpisać w "Uwagi do zamówienia". W przypadku braku wyboru koloru, zostanie wysłany losowy kolor.

  Przewodowe

  14,99 zł 15,00 zł
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Wyjątkowy, a jednocześnie uniwersalny uchwyt do selfie z przyciskiem wyzwalacza kompatybilny z Android oraz iOS. Idealny dla najmłodszych ! Selfie sticki KITTY są dostępne w 3 kolorach: Różowy Miętowy Czarny Wybrany kolor proszę wpisać w "Uwagi do zamówienia". W przypadku braku wyboru koloru, zostanie wysłany losowy kolor.

  Przewodowe

  29,99 zł 30,00 zł
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Wyjątkowy a jednocześnie uniwersalny uchwyt do selfie z przyciskiem wyzwalacza kompatybilny z Android oraz iOS. Dostępne kolory: Różowy Czarny Pomarańczowy Niebieski Wybrany kolor proszę wpisać w "Uwagi do zamówienia". W przypadku braku wyboru koloru, zostanie wysłany losowy kolor.

  Przewodowe

  7,99 zł 8,00 zł
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Nieważne gdzie, to urządzenie pozwoli Ci zrobić porządne zdjęcie siebie i otoczenia. Fotografowanie gór, przyrody, miejskiego życia czy wydarzeń publicznych nie jest już wyzwaniem! Poręczny uchwyt, regulowane ramię i prostota użycia czynią ten monopod niezastąpionym gadżetem na wyjazdach!

  Przewodowe

  6,99 zł 7,00 zł
  Obniżka!
  Produkt dostępny
 • Wyjątkowy a jednocześnie uniwersalny uchwyt do selfie z przyciskiem wyzwalacza kompatybilny z Android oraz iOS. Dostępne kolory: Czarny Niebieski Różowy Zielony Złoty Wybrany kolor proszę wpisać w "Uwagi do zamówienia". W przypadku braku wyboru koloru, zostanie wysłany losowy kolor.

  Przewodowe

  14,99 zł 15,00 zł
  Obniżka!
  Produkt dostępny
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

© 2019 Leniwcuj.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: PS Design