Etui Karl Lagerfeld Iml Karl's Head Magsafe Do Iphone 15 Plus - Przezroczyste

106,15 złbrutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Etui Karl Lagerfeld Iml Karl's Head Magsafe Do Iphone 15 Plus - Przezroczyste

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni ,

3666339161927

Etui i pokrowce

Produkt wprowadzony do obrotu na terenie Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r.

Karl Lagerfeld IML Karl`s Head MagSafe

Kolekcja IML Karl`s Head MagSafe to połączenie wyrafinowanego wyglądu i doskonałej jakości. Etui ochronne z tej kolekcji to wyjątkowa propozycja dla każdego, kto ceni sobie modne dodatki oraz chce zapewnić sobie stylowy wygląd. Z pokrowcem z kolekcji IML Karl`s Head MagSafe możesz podkreślić swój znakomity styl oraz przywiązanie do cenionej marki odzieżowej i jednocześnie pragną zapewnić najwyższy poziom ochrony swojego urządzenia.

Wytrzymałe materiały i doskonałej jakości wykonanie

Do produkcji tej kolekcju wykorzystano wyłącznie najwyższej jakości materiały. Do produkcji wykorzystano mocny i twardy poliwęglan (plecki), który zapewnia wzmocnienie tylnej części telefonu przed zbiciem. Elastyczny termoplastyczny poliuretan wykorzystano na bokach urządzenia, który zapewnia łatwy montaż i demontaż, a także chroni boki urządzenia przed wyszczerbieniem. Telefon wyposażony w ten pokrowiec pewnie leży w dłoni, jest niemal idealnie dopasowany do urządzenia, dzięki czemu zwiększa się jego bezpieczeństwo i odporność na wstrząsy, a także amortyzuje go przed uderzeniami. Pokrowce posiadają delikatnie podniesione brzegi, dzięki czemu ekran i soczewka aparatu są chronione przed zarysowaniem czy stłuczeniem. Case jest perfekcyjnie dopasowany, posiada wszelkie osłony na przyciski i wycięcia na porty.

Charakterystyczny i elegancki wygląd

Etui z kolekcji IML Karl`s Head MagSafe idealnie podkreśli wyjątkowy design Twojego iPhone'a dzięki zastosowaniu grafiki z podobizną słynnego projektanta. Grafika z wizerunkiem awangardowego designer'a ułożono centralnie w środku pierścienia, a mimo to jest ona nienachalna oraz perfekcyjnie komponuje się z stylistyką całego pokrowca. Grafika została pokryta delikatną warstwą poliuretanu, który sprawia iż jest ona odporna na ścieranie, dzięki czemu pokrowce z tej kolekcji przez długi czas będą cieszyły nienagannym wyglądem.

Wygodne ładowanie telefonu

Kolekcja została wzbogacona o magnetyczny pierścień MagSafe, który jest kompatybilny z bezprzewodową ładowarką MagSafe, zapewniając szybkie i łatwe ładowanie. Od teraz zapomnij o zdejmowaniu etui aby naładować telefon - kolekcja umożliwia wygodne naładowanie baterii telefonu bez obaw o przypadkowe uszkodzenie aparatu. Pierścień wspaniale kontrastuje z transparentną stylistyką pokrowca, dzięki czemu jest on również jego ozdobą.

Produkt wyprodukowany na licencji marki Karl Lagerfeld.

Dane Techniczne

KolekcjaIML Karl`s Head MagSafe
TypHardcase
MateriałTPU / PC
KolorCzarny
KompatybilnośćiPhone 15 Plus / 14 Plus 6,7"
Kolor dominującyPrzezroczysty
Tłumaczeniaeng, cze, spa, fre, ger, ukr, ita
Kompatybilność - model urządzeniaiPhone 15 Plus
Kompatybilność - producent urządzeniaApple
OpakowaniePudełko
EurozawieszkaTak

© 2019 Leniwcuj.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: PS Design