Nillkin CamShield S Case etui Samsung Galaxy S23 Ultra pancerny pokrowiec osłona na aparat niebieskie

43,99 złbrutto

6902048259041

Etui i pokrowce

Pancerne etui Samsung Galaxy S23 Ultra z serii Nillkin CamShield S Case z osłoną na aparat w kolorze niebieskim

Smukłe i eleganckie etui Nillkin CamShield S Case, które zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniami, a dodatkowo posiada przesuwaną osłonę na tylny aparat. Pokrowiec jest dopasowany do Samsung Galaxy S23 Ultra, doskonale chroni telefon przed zniszczeniami wskutek upadków lub zarysowań (na przykład przez noszone w kieszeni klucze). Pokrowiec posiada przesuwaną osłonę na tylny aparat. Dzięki niej szkło kamery jest chronione przed porysowaniem. Jest do też dodatkowy plus dla osób ceniących prywatność i bezpieczeństwo swoich danych. Zakryta kamera uniemożliwia dostęp do nagrywania obrazu w przypadku kiedy ktoś uzyska zdalny dostęp do telefonu i włączy podgląd z głównej kamery. Podniesione krawędzie dookoła ekranu zabezpieczają go od zarysowania kiedy ten leży na płaskiej powierzchni.

Specyfikacja:

  • Marka: Nillkin
  • Seria: Nillkin CamShield S Case
  • Materiał: TPU, PC
  • Kompatybilność: Samsung Galaxy S23 Ultra
  • Kolor: niebieski

Najważniejsze cechy etui Nillkin CamShield S Case do Samsung Galaxy S23 Ultra:

  • Ochrania przed zarysowaniami. Konstrukcja etui została wykonana z dwóch wytrzymałych materiałów: TPU i PC
  • Odporne na skutki upadków dzięki umieszczeniu poduszek powietrznych w narożnikach
  • Osłona aparatu chroni soczewkę w telefonie i Twoją prywatność. Możesz w każdej chwili zasłonić aparat
  • Idealne wycięte do kształtu telefonu Samsung Galaxy S23 Ultra. Nie blokuje dostępu do przycisków, głośników czy portu ładowania

Przemyślana konstrukcja

Pokrowiec składa się z elastycznej ramki, twardych pleców i osłony na aparat. Wzmocnione narożniki absorbują energię uderzenia, która rozkłada się równomiernie po powierzchni etui.

Zabezpieczenie tylnego aparatu

Na tylnej części pokrowca znajduje się przesuwana osłona na kamerę. Chroni szkło aparatu przed porysowaniem w trakcie codziennego używania. Kiedy potrzebujesz nagrać film lub zrobić zdjęcie wystarczy, że przesuniesz zaślepkę odsłaniając obiektyw.

Kompleksowa ochrona

Wyjątkowy design sprawia, że akcesorium chroni całą obudowę smartfona. Twoje urządzenie zostanie zamknięte w ochronnej zbroi, która zabezpieczy je przed wszystkimi niebezpieczeństwami.

Łatwy i pewny montaż

Dzięki swojej konstrukcji, akcesorium z łatwością ściąga się i zakłada. I to bez ryzyka zarysowania obudowy. Nawet po latach użytkowania sprzętu, ten wciąż może wyglądać jak nowy! Ponadto nie trzeba się martwić, że nakładka przypadkowo zsunie się z urządzenia.

Podwyższone ranty

Nieznacznie podniesione krawędzie etui dodatkowo dbają o bezpieczeństwo ekranu oraz obiektywu aparatu. Niezależnie od tego w jaki sposób odłożysz telefon, możesz mieć pewność, że wspomniane elementy nie zostaną porysowane.

Precyzyjne wycięcia

Mimo kompleksowej ochrony, pokrowiec wciąż gwarantuje swobodny dostęp do wszystkich niezbędnych portów, czujników i głośników. Komfort korzystania ze sprzętu nie jest w żaden sposób ograniczony. Z łatwością podłączysz do niego ładowarkę, a i dźwięki połączeń czy powiadomień nie są niepotrzebnie tłumione.

Kolor dominującyNiebieski
Kolor wiodącyNiebieski
Waga gabarytowa w gramach33
Głębokość opakowania towaru w cm1,9
Wysokość opakowania towaru w cm18,1
Szerokość opakowania towaru w cm11,1
Kompatybilność - model urządzeniaSamsung Galaxy S23 Ultra
Kompatybilność - producent urządzeniaSamsung
OpakowaniePudełko

© 2019 Leniwcuj.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: PS Design