Ringke Fusion Design pancerne etui pokrowiec z żelową ramką iPhone 12 Pro Max różowo-zielony (GNAP0028)

8,50 złbrutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Ringke Fusion Design pancerne etui pokrowiec z żelową ramką iPhone 12 Pro Max różowo-zielony (GNAP0028)

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni ,

8809758105409

Etui i pokrowce

Produkt wprowadzony do obrotu na terenie Unii Europejskiej przed 13 grudnia 2024 r.

Ringke Fusion Design pancerne etui na telefon z żelową ramką i sztywnym tyłem

Etui z serii Fusion Design marki Ringke to bardzo wytrzymały pokrowiec, który jest w stanie uchronić Twój telefon od poważnego uszkodzenia kiedy ten wypadnie Ci z ręki na twardą podłogę. Kiedy kupujesz nowy telefon warto jest od razu kupić porządne etui, tym bardziej kiedy zdecydowałeś się na urządzenie z najwyższej półki cenowej. Wystarczy jeden nieostrożny ruch, żeby telefon spadł na ziemię. Telefon, na którym było założone etui, a tym bardziej Ringke Fusion Design ma dużo większe szanse na wyjście bez szwanku z takiego wypadku.

Najważniejsze cechy

  • Wytrzymały pokrowiec ze sztywnymi pleckami z PC i elastyczną ramką z TPU
  • Pancerna konstrukcja z militarnym certyfikatem MIL-STD 810G-516.6
  • Elegancki nadruk na tyle
  • Podwyższone ramki chroniące ekran i tylny aparat
  • Uchwyt na smycz

Etui wyprodukowane w standardzie militarnym

Produkt ma certyfikat militarny MIL-STD 810G-516.6. To norma, którą spełniają urządzenia przeznaczone do użytku w amerykańskiej armii. Co to oznacza dla Ciebie? Że etui przeszło rygorystyczne testy odpornościowe i zostało przystosowane do funkcjonowania w wymagającym środowisku.

Podwójna konstrukcja

Pokrowiec składa się z dwóch połączonych ze sobą części. Tylny panel z tworzywa PC jest sztywny i odpowiada za stabilność całego pokrowca. Elastyczna ramka z TPU osłania boki telefonu, pochłania energię uderzenia i chroni ekran i aparat przez to, że wystaje ponad krawędź urządzenia.

Wyjątkowy design

Tył etui jest pokryty błyszczącym nadrukiem, który nadaje charakteru całemu produktowi. Wyróżnij w ten sposób swój telefon i spraw, że będzie wyglądać w Twoim stylu.

Miejsce na założenie smyczy

Z boku pokrowca znajduje się miejsce, które pozwala na zaczepienie smyczy. Możesz zawiesić telefon na nadgarstku lub szyi.

Marka urządzeniaApple
CN4202 99 00 90 - Pokrowce etui TPU do telefonów
Typ opakowaniaPudełko
Kategoria etuiNa tył
Kod producentaGNAP0028
Kolor wiodącyRóżowy
Model urządzeniaiPhone 12 Pro Max
ID66961-uniw
Waga bez opakowania35
Waga opakowania15

© 2019 Leniwcuj.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: PS Design