Cyfrowy elektroniczny termometr kuchenny spożywczy szpilkowy sonda do mięsa wina biały

9,99 złbrutto

9111201904156

Sport i wypoczynek

Cyfrowy elektroniczny termometr kuchenny spożywczy szpilkowy sonda do mięsa wina

Termometr kuchenny nadaje się do kontrolowania temperatury dań przyrządzanych też w restauracji czy na grillu. Ma szeroki zakres pomiaru temperatur, a wyniki są prezentowane na cyfrowym wyświetlaczu. Idealnie nadaje się do bezpośredniego kontrolowania procesu przyrządzania mięsa, w tym drobiu, a także wędzenia, grillowania czy robienia słodyczy. Jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Specyfikacja

  • Zakres pomiarowy: -58F±572F / -50℃±300℃
  • Ekran LCD
  • Materiał stal nierdzewna 304 i silikonowa osłona

Wygodny pomiar

Termometr wyposażony jest w antykorozyjną sondę metalową o długości prawie 15 centymetrów.  Dzięki temu bardzo dobrze chroni przed poparzeniem rąk podczas pomiaru.

Solidne wykonanie

Termometr powstał ze stali nierdzewnej 304. Sonda jest odporna na korozję i ultrawysokie temperatury. Dzięki temu nadaje się do użytku w kuchni — w piekarniku i frytownicy lub do użytku zewnętrznego podczas grillowania czy wędzenia.

Ekran LCD

Dane z pomiarów wyświetlane są na cyfrowym monitorze LCD. Łatwo i szybko odczytasz z niego informacje o temperaturze przyrządzanego produktu. 

Oszczędzanie baterii

Termometr automatyczne wyłącza się po 10 minutach bezczynności. To oszczędność energii i wydłużenie żywotności produktu zasilanego baterią.

Przydane funkcje

Termometr podaje wyniki w dwóch skalach — poznasz temperaturę w stopniach Celsjusza jak i Fahrenheita. W dodatku pozwala na porównywaniu uzyskiwanych wartości, dzięki zapamiętywaniu ostatniej miary. Na elektronicznym wyświetlaczu pokazywana jest nie tylko temperatura, ale też informacje o niskim poziomie baterii. Opcjonalnie użytkownik może ustawić automatyczne wyłącznie urządzenia po 10 minutach bezczynności.

OSTRZEŻENIE

  1. Termometr nie jest wodoodporny.
  2. Nie zostawiaj termometru w kuchence mikrofalowej lub innych urządzeniach grzewczych.


CNPozostałe
Typ opakowaniaPudełko
Kolor wiodącyBiały

© 2019 Leniwcuj.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: PS Design