Baseus Let''s go silikonowy fluorescencyjny (świecący w ciemności) uchwyt opaska pasek do słuchawek AirPods 2 / 1 szary (ARAPPOD

Ten produkt jest transportowany z magazynu zewnętrznego do magazynu głównego, gdzie kompletujemy zamówienia. W związku z tym przy jego zakupie czas realizacji zamówienia wydłuży się o około 48 godzin.

Więcej szczegółów

29,99 złbrutto

6953156212473

Słuchawki i głośniki

Baseus Let''s go fluorescencyjny, świecący w ciemności pasek do słuchawek Apple AirPods 2gen / 1gen

Problem z wiecznie zagubionymi słuchawkami AirPods? Stracony czas spędzony na ich szukaniu w czeluściach plecaka czy torebki? Teraz te problemy odchodzą już do przeszłości. Dzięki fluorescencyjnemu paskowi na szyję z łatwością namierzysz słuchawki nawet w ciemności. Używając ich podczas treningu po zmroku czy w pochmurny dzień, zwiększysz swoją widoczność. Nie sposób odmówić im również designerskiego wyglądu, który liczy się podczas uprawiania sportu.

Specyfikacja:

  • Marka: Baseus,
  • Materiał ABS + żel silikonowy

Wygoda użytkowania

Podczas trenowania na siłowni czy biegania potrzebujesz gadżetów, które będą wygodne i stabilne. Zrezygnuj z klasycznych słuchawek, a zastąp je tymi na fluorescencyjnym kabelku. Umieszczone na smyczy nie kołyszą się w rytm Twoich ruchów, a pozostają na swoim miejscu. Nie ograniczają Ci ani widoczności ani swobody ruchów. 

System zakładania słuchawek jest prosty i szybki. Magnetyczne uchwyty w kształcie półkola zakładane na szyję są bardzo stabilne i doskonale do niej przylegają. Kiedy nie używasz słuchawek wystarczy, że wyciągniesz je z uszu i swobodnie puścisz. Przed zgubieniem ochroni je uchwyt wyposażony w dwa obciążniki, które optymalnie balansują środek ciężkości. Nie potrzebujesz też dodatkowych kieszeni w swoim sportowym stroju, aby przechowywać nieużywany gadżet.

Bezpieczeństwo

Słuchawki na fluorescencyjnym pasku podnoszą poziom bezpieczeństwa sportowca po zmroku. Dla tych, którym zależy na najwyższej jakości materiałów interesująca będzie wiadomość, że słuchawki powstały z silikonu przyjaznego skórze — nawet długo użytkowanie nie powodując obtarć ani podrażnień. 

Designerski wygląd

Uprawianie sportu jest przyjemniejsze, kiedy ubierzesz się stylowo i zaopatrzysz w firmowe, designerskie gadżety. Wiedzą o tym projektanci marki Baseus, którzy stworzyli te wygodne czarno-żółte i różowo-białe słuchawki na magnetycznym kablu. Ich wygląd i wyposażenie ograniczyli do minimum, aby zapewnić Ci przyjemność korzystania z minimalistycznego produktu. Subtelne detale, proste formy to esencja nowoczesności. 

W każdych warunkach

Gdy się spocisz lub zapragniesz biegać w deszczu, zabierz ze sobą wodoodporne słuchawki. Baseus Let''s go Fluorescent Ring Sports są optymalnie chronione nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Skala wodoodporności jest zdefiniowana na IPX4, co potwierdziło ponad 3000 wykonanych testów.

Solidna budowa akcesorium sprawia, że jest ono wytrzymałe nawet w czasie intensywnego wysiłku. Składa się z kabla o wysokiej elastyczności i jest odporne na szarpanie i pociągnięcia, nie pęka. Z kolei osłonki na słuchawki pozostają miękkie, przyjazne dla skóry i doskonale chronione przed kurzem lub innymi zanieczyszczeniami.

KolorSzary
CN8518 30 95 - Słuchawki i głośniki
Typ opakowaniaPudełko
MOQ100
MULT_OQ100
Kod producentaARAPPOD-BGY

© 2019 Leniwcuj.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: PS Design