Baseus zestaw 2x kierownica do Nintendo Switch nakładka na Joy-Con joystick pad szary (GMSWB-0G)

39,99 złbrutto

6953156216709

Pozostałe

Baseus zestaw 2x kierownica do Nintendo Switch nakładka na Joy-Con joystick pad

Wygodne uchwyty na kontrolery konsoli Nintendo Switch to podstawa do komfortowego i precyzyjnego prowadzenia rozgrywek. Teraz nie tylko rozrywka wzbija się na wyższy poziom, ale również identyfikacja gadżetów przypisanych do każdej z osób jest znacznie łatwiejsza. Poznaj zestaw Baseus składający się z nakładek w formie kierownicy. 

Wygodne w trzymaniu

Te akcesoria mają zewnętrzną powłokę mikro-froasted, która czyni je antypoślizgowymi i wysoce komfortowymi w użytkowaniu. Nawet najbardziej zaciekła, pełna emocji rozgrywka nie pozwoli Ci na utratę kontroli nad jej przebiegiem.

Zestaw dla dwojga

Ten gamingowy zestaw składa się z dwóch uchwytów, dzięki czemu rozrywką możesz dzielić się z rodziną i przyjaciółmi. Rozróżnienie poszczególnych, należących do konkretnego gracza akcesoriów nie sprawi Wam najmniejszej trudności.

Maksymalna wygoda

Wygodna i precyzyjna obsługa uchwytów możliwa jest dzięki większemu niż standardowo rozmiarowi przycisków. Mniejsze są niewygodne w obsłudze, można łatwo pomylić się lub wcisnąć niewłaściwy guzik. Często jeden fałszywy ruch decyduje o losach rozgrywki. Tutaj problem znika, ponieważ powiększony obszar przycisków pozwala na dokładne manewrowanie postacią czy pojazdem z gry Nintendo Switch.

Idealne dopasowanie

Uchwyt idealnie pasuje do padów Nintendo Switch, przylega do nich precyzyjnie. Wiernie odwzorowano w nim miejsca na przyciski, zatem mieszczą się one perfekcyjnie w wyznaczonych otworach. Antypoślizgowe etui pozostaje na swoim miejscu, nie ślizga się i nie spada.

baseus_sw_small_handle_baseus_sw_wheel_h
CNPozostałe
Typ opakowaniaPudełko
MOQ30
MULT_OQ30
Kod producentaGMSWB-0G
Kolor wiodącySzary
Wycofywane z ofertytak
ID56477-uniw

© 2019 Leniwcuj.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: PS Design