Obniżka!
Lenovo (Motorola) Moto G6 Play – Szkło hartowane 9H Zobacz większe

Lenovo (Motorola) Moto G6 Play – Szkło hartowane 9H

2,99 złbrutto

5,00 zł

2,99 zł za szt.

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Lenovo (Motorola) Moto G6 Play – Szkło hartowane 9H

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni ,

Produkt dostępny

Moto G6 Play

SZKŁO HARTOWANE 9H

Nasz produkt cechuję się wysoką odpornością 9H na zarysowania. Szkło jest idealnie dopasowane do newralgicznej części wyświetlacza i stanowi niezastąpioną ochronę przed uszkodzeniem ekranu oraz w żaden sposób nie zakłóca działania telefonu.

  • W przypadku wyświetlaczy 2,5D (wypukłych) oraz wyświetlaczy 3D(zaokrąglonych) szkło nie zakryje całego wyświetlacza. Szkła są idealnie płaskie i pokrywają tylko newralgiczną część wyświetlacza!

  • Szkło zaprezentowane na zdjęciu ma charakter podglądowy. Zaopatrujemy się u hurtownika, który współpracuje z kilkoma fabrykami, a każda z nich ma trochę inny wzór na dany model.

  • Szkła wysyłamy w twardym i wytrzymałym tekturowym pudełku, które zapobiega uszkodzeniom podczas transportu.

  • Szkło w żaden sposób nie zakłóca działania telefonu. W przypadku niektórych modeli tafla szkła chroni dodatkowo obiektyw aparatu przed zarysowaniem, a dzięki wyjątkowej przejrzystości nie ma najmniejszego wpływu na jakość wykonywanych zdjęć!

  • Szkła są idealnie płaskie i przy niektórych modelach z wypukłym ekranem może zdarzyć się sytuacja, w której szkło nie będzie przylegało na krawędziach -  jest to jednak efekt jedynie wizualny, który w żaden sposób nie wpływa na korzystanie z telefonu ani ochronę wyświetlacza.

  • Zestaw zawiera szkło hartowane oraz ściereczkę z mikrofibry do czyszczenia ekranu. Gratis dołączane są naklejki wspomagające i absorber kurzu.

Dzięki wysokiej jakości szkła oraz akcesoriom, które dostają Państwo w gratisie, samodzielny montaż jest dziecinnie prosty. Pod poprawnie nałożonym szkłem nie pozostają żadne pęcherze powietrza.

Szkło hartowane składa się z m.in.:

  • Powłoka oleofobowa
  • Prasowane szkło hartowane
  • Powłoka anty-odłamkowa
  • Silikon

W przypadku wyświetlaczy 2,5D (wypukłych) oraz wyświetlaczy 3D(zaokrąglonych) szkło nie zakryje całego wyświetlacza. Szkła są idealnie płaskie i pokrywają tylko newralgiczną część wyświetlacza!

© 2019 Leniwcuj.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: PS Design