Proda Jass ładowarka samochodowa 2.4A z wyświetlaczem ekranem LCD 2x USB czarny (PD-C22 black)

Ten produkt jest transportowany z magazynu zewnętrznego do magazynu głównego, gdzie kompletujemy zamówienia. W związku z tym przy jego zakupie czas realizacji zamówienia wydłuży się o około 48 godzin.

Więcej szczegółów

29,99 złbrutto

6971278726036

*Kategoria tymczasowa

Proda Jass ładowarka samochodowa 2.4A z wyświetlaczem ekranem LCD 2x USB:

  • Inteligentna ładowarka samochodowa z wyświetlaczem natężenia/napięcia ładowania. Kompaktowy gadżet wyposażony w 2 porty USB. Doskonały do naładowania akumulatorów mobilnych urządzeń takich jak smartfony czy tablety.
  • Ładowanie pod kontrolą – Dzięki wyświetlaczowi napięcia oraz natężenia ładowania, zawsze wiesz z jaką mocą odnawiana jest energia Twojego sprzętu. Ponadto akcesorium pokazuje również napięcie otrzymywane od akumulatora samochodowego, co może pomóc szybszym wykryciu problemu z nim. Nie trzeba też niczego przełączać.
  • Wstępna diagnostyka akumulatora - Gadżet wyświetla także napięcie przekazywane mu przez samochodowy akumulator.
  • 2 urządzenia jednocześnie – 2 porty umożliwiając podpięcie, a co za tym idzie, odnawianie energii 2 urządzeń w tym samym czasie! Nie musisz czekać, aż ładowanie pierwszego sprzętu się zakończy, aby podłączyć drugi.
  • Wysokiej jakości materiały – Wykonana z połączenia ogniotrwałych i wytrzymałych materiałów: PC oraz ABS. Odpornych na upadki i nadmierne nagrzewanie.
  • Podwójny inteligentny chip – Akcesorium posiada inteligentne układy zarządzania. Dzięki takiemu rozwiązaniu wydajność ładowarki zawsze jest na najwyższym poziomie, nawet przy dużym obciążeniu i używaniu 2 złącz jednocześnie. Chipy dopasowują również optymalne napięcie do konkretnego sprzętu, a co za tym idzie, Twoje urządzenie dostanie dokładnie tyle prądu ile potrzebuje, aby odzyskać siły w jak najkrótszym czasie. Bez ryzyka uszkodzenia baterii.
  • 6 poziomów zabezpieczeń – Przed przeładowaniem, wyładowaniem, przepięciami, przegrzaniem, prądem przetężeniowym oraz krótkimi spięciami. Kompletna ochrona zarówno akcesorium, jak i telefonu.
  • Szeroka kompatybilność – Gadżet jest kompatybilny ze standardowymi gniazdami zapalniczek znajdujących się w 99% najpopularniejszych modeli samochodów.

KGO: 0,02 zł nett

KolorCzarny

© 2019 Leniwcuj.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: PS Design