Nowość
Apple iPhone 15 Pro Max - 3mk Hardy Silicone MagCase Graphite Zobacz większe

Apple iPhone 15 Pro Max - 3mk Hardy Silicone MagCase Graphite

185,99 złbrutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Apple iPhone 15 Pro Max - 3mk Hardy Silicone MagCase Graphite

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni ,

5903108527415

*Kategoria tymczasowa

HARDY® Case

the finest match to your iPhone *in the 3mk Protection.

Zaprojektowane dla iPhone’ów

Wspiera technologię MagSafe

Materiały klasy premium

Właściwości antyadhezyjne, hydrofobowe oraz antyalergiczne

Bezpieczny i wytrzymały

Premium safe grip oraz najwyższe wyniki w testach Absorber

Mercedes wśród etui dla iPhone’ów

HARDY® Case to etui w 100% dopasowane do Twojego iPhone’a – nie znajdziesz dla niego lepszej ochrony! To synonim najwyższej jakości i bezpieczeństwa dla najbardziej wymagających użytkowników. Jest w pełni kompatybilne z systemem MagSafe, który umożliwia szybkie i bezpieczne bezprzewodowe ładowanie iPhone’a. Wybierając HARDY® Case masz gwarancję, że ładowarka MagSafe będzie idealnie przylegać do Twojego telefonu. Co więcej, etui jest dostępne w kolorach dopasowanych do modelu Twojego iPhone’a tworząc z nim parę idealną!

Najlepszy sprzęt wymaga najlepszej ochrony

HARDY® Case to etui, które naprawdę chroni Twojego iPhone’a przed upadkiem, zniszczeniem i zadrapaniem. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości silikonu jako materiału właściwego oraz najlepszym wynikom uzyskanych w testach Absorber, HARDY® Case to najlepszy wybór jeśli chcesz optymalnie zabezpieczyć swój telefon. Jedną z głównych zalet silikonu, z którego wykonano HARDY® Case jest pewne czucie etui w ręce. Zyskaj pewność, że Twój iPhone nigdy nie wyślizgnie Ci się ręki!

Etui z górnej półki dla urządzeń klasy premium

Silikon, z którego wykonano HARDY® Case jest elegancki, gładki i delikatny w dotyku. Jest również odporny na wysokie i niskie temperatury, hydrofobowy, bezwonny i obojętny dla skóry. Podwyższone właściwości antyadhezyjne powodują, że kurz i zabrudzenia nie przylegają do jego powierzchni, a wszelkie plamy usuniesz za pomocą jednego ruchu ręką. HARDY® Case nie brudzi się, nie odkształca i nie zmienia koloru. Wnętrze etui pokryto mikrofibrą, która zapewnia dobre utrzymanie telefonu wewnątrz etui i zabezpiecza go przed uszkodzeniami. Poczuj jakby etui zaprojektowane i uszyte specjalnie dla Twojego iPhone’a!

Tłumaczeniaeng, cze, fre, spa, ger, ukr, ita

© 2019 Leniwcuj.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: PS Design