Milky Case silikonowe elastyczne półprzezroczyste etui do iPhone SE 2020 / iPhone 8 / iPhone 7 różowy

5,99 złbrutto

9145576221129

Etui i pokrowce

Milky Case silikonowe półtransparentne etui

Cenisz charakterystyczny wygląd Twojego smartfona, a jednocześnie chcesz ochronić go przed uszkodzeniami? Doskonałe trafienie. Silikonowe półtransparentne etui Milky Case doskonale pełni obie powierzone mu role. Transparentny, matowy tył obudowy w ciekawy sposób eksponuje design urządzenia bez zmieniania jego wyglądu. Kontrastowe boki o nasyconym kolorze dopełniają niebanalnego looku etui.

Pewny chwyt z Milky Case

Matowe wykończenie to nie tylko aspekt czysto wizualny. Obecność powłoki o takiej fakturze to dodatkowa korzyść. Tak chroniony smartfon jeszcze pewniej leży w dłoni, a co za tym idzie: użytkownik ma gwarancję, że do minimum ogranicza ryzyko przypadkowego wyślizgnięcia się urządzenia z dłoni.

Minimalistyczne i solidne etui na telefon

Choć minimalistyczne, to jednak w 100% pełni powierzoną mu rolę. Silikonowe półtransparentne etui Milky Case chroni Twój smartfon przed skutkami uszkodzeń mechanicznych – zarysowaniami czy pęknięciami. Ogranicza ryzyko powstawania mało estetycznych odcisków palców i innych plam. Twoje urządzenie będzie nie tylko bezpieczne i posłuży Ci znacznie dłużej, ale również będzie w tym czasie doskonale się prezentować. 

Marka urządzeniaApple
Typ opakowaniaFolia
Kolor wiodącyRóżowy
Model urządzeniaiPhone 8, iPhone 7, iPhone SE 2020

© 2019 Leniwcuj.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: PS Design